KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16873223
nr 1687 3223
Solveig Hammarstedt
(f. 1928), Sverige
Blandteknik, Bildmått: 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 47x55 cm. Signerad
Solveig Hammarstedt, svensk målare född 1928.
Utrop:
300 kr
måndag 17 mars 2025
kl 19:11:52